
Дренажний насос LEX LXQDX25
2 070 ₴
- В наявності
- Код: LXQDX25
+380 (97) 775-91-41
Менеджер Вадим Online 24/7повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурювальний дренажний насос LEX LXQDX25 призначений для відведення стічних вод і затоплених приміщень, підвалів, котлованів з низьким рівнем забруднення. Ця модель працює за рахунок відцентрової сили, що є найпродуктивнішим видом насосів.
Електричний насос LEX LXQDX25 оснащений металічним корпусом, а електродвигун і головні комплектуючі складаються з нержавіючої сталі. Насос потужний, обладнаний електродвигуном потужністю 1200 Ватів, за рахунок чого має велику продуктивність свого типу насоса.
Особливості:
- Металевий корпус
- Гарантія 12 місяців
Характеристики:
- Потужність – 1200 Вт
- Діаметр напірного патрубка – 25 мм
- Викачує за годину – 13000 л
- Довжина дроту – 7 м
- Вага – 4.3 кг
- Висота підйому рідини - 10 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Вага | 4.3 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴






