
Джерело безперебійного живлення 800VA, 12V Power Polska HB0812 (640 Вт) під зовнішні акумулятори
6 985 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000016470
+380 (96) 584-05-97
Менеджер Вадим Online 24/7повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безперебійник 640 Вт Power Polska HB0812
Power Polska HB0812 - джерело безперебійного живлення (ДБЖ) інверторного типу, здатне забезпечити безперебійним електроживленням обладнання потужністю до 640 Вт з чистою синусоїдальною формою напруги 220 В на виході. Ця модель ДБЖ дозволяє підключати акумулятори у широкому діапазоні ємностей від 40 до 200 А/год. Застосування: газові або електричні опалювальні котли, аварійне освітлення, серверні станції, холодильники, морозильні камери.
Ключові особливості:
Автоматичний вентилятор охолодження з датчиком температури
Світлодіодний дисплей з відображенням потрібної інформації - напруга мережі, напруга акумулятора, стан заряду та ємність акумулятора
Сигналізація розряду батареї
Автоматична зарядка батареї під час відновлення живлення від мережі
Технічні характеристики:
Максимальна потужність (короткочасна): 800 VA
Номінальна потужність (постійна): 640 Вт
Вхідна напруга: 154 - 264 В
Вхідна частота: 45 - 65 Гц
Вихідна напруга: 220 В ± 3%
Вихідна частота: 50 Гц ± 0.5 Гц
Тип напруги: чиста синусоїда
Охолодження: повітряне
Напруга заряду: 13.8 В
Робоча температура: 0°С - 40°С
Автоматичне регулювання напруги
Захист від перевантаження
Захист від перепадів напруги
Захист від неправильного підключення акумулятора
Захист від перегріву
Струму зарядки: 15 А
Напруга батареї: 12 В
Тип акумуляторів: літієві, AGM, гелеві
Габаритні розміри: 300 × 144 × 213 мм
Комплектація:
Джерело безперебійного живлення
Інструкція
Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Размеры | |
| Висота | 213 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Электрические параметры | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Максимальна потужність | 640 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 154 В |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Ток заряда | 15 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 985 ₴




