
Зарядний пристрій 6/12 В інверторний для акумуляторів авто Rebiner RCD-6/12V
1 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000015758
+380 (96) 584-05-97
Менеджер Вадим Online 24/7повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний зарядний пристрій
для авто акумуляторів
Rebiner RCD-6/12V
Інверторний зарядний пристрій використовується для заряджання в автоматичному режимі акумуляторних батарей всіх типів з напругою 6 В або 12 В, та максимальною ємністю 150 А/г. Режим роботи зарядного пристрою та параметри заряду відображаються на дисплеї у передній частині корпусу пристрою. Автоматичний режим роботи звільняє майстра від постійної присутності. Компактний ЗП для АКБ здатне забезпечити повне заряджання акумулятора в максимально безпечному режимі. Прилад оснащений 3-х ступеневим режимом заряджання: перша частина зарядки йде при постійному струмі до 80% відновлення акумуляторної батареї; другий етап проходить при постійній напрузі до 100% зарядки; третій етап підтримує 100% рівень заряду, після чого акумулятор готовий до використання. Міцний сталевий корпус захищає внутрішні механізми від механічного чи фізичного впливу. Металевий сплав не піддається деформації, добре витримує зміну вологості та температури навколишнього повітря. Зарядний пристрій має цілий перелік захисту від перегріву та перевантаження, захист від короткого замикання не дасть вивести прилад з ладу. Високий клас захисту Р21 забезпечує збереження пристрою від крапель води, що падають, і від проникнення всередину сторонніх частинок. Надійна ізоляція гарантує безпеку майстра від удару струмом.
Ключові особливості:
Захист від перегріву та перевантаження
Два режими заряду
Можливість заряджання АКБ без відключення та зняття з авто
Захист від неправильного підключення (переполюсування)
Технічні характеристики:
Напруга заряду: 6 В, 12 В
Споживана потужність при заряджанні: 165 Вт
Максимальний струм заряду при заряджанні: 10 А
Ємність акумулятора для заряджання: 10-150 А/г
Захист від перегріву: так
Захист від неправильного підключення: так
Довжина мережевого кабелю: 80 см
Довжина кабелю з клемами: 110 см
Габарити: 200×175×105 мм
Вага: 1.3 кг
Комплектація:
Зарядний пристрій Rebiner RCD-6/12V
Інструкція
Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 місяців
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 А·год |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 10 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴










