Фрезерний верстат Pro Craft POB2400 є представником фрезерувального інструменту професійного класу. У ньому реалізовані всі сучасні досягнення, що дозволяють проводити якісну та точну обробку дерев'яних поверхонь. Насамперед фрезер оснащений потужним мотором і зносостійкою підошвою, завдяки чому стає можливим тривале використання інструменту, особливо у професійному виробництві.
Висока якість фрезерування забезпечується системою стабілізації, плавним стартом, системою регулювання оборотів. Додатково для підвищення ефективності роботи можливе окреме доукомплектування фрезера спеціальними напрямними та струбцинами. Комплектується фрезер ProCraft POB2400 з набором фрез.
особливості:
Подвійна ізоляція
Електронне регулювання числа обертів
Плавний запуск
Система видалення пилу
Електричне гальмо двигуна
Характеристики:
Потужність: 2400 Вт
Число оборотів: 8000-23000 об/хв
Напруги: 230 В
Частота струму: 50 Гц
Глибина обробки: від 0 до 50 мм
Цанга: 12мм і 8мм
Довжина кабелю: 3 м
Комплектація:
Набір з 12-ти фрез
Цанга 12 мм
Цанга 8 мм
Монтажний гайковий ключ
Паралельний упор
Гвинт для регулювання глибини
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Размер цанги | 8.12 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Потребляемая мощность | 2.4 |
| Тип станка | Фрезерный станок по дереву |
- Цена: 4 530 ₴






