
Дискова циркулярна пилка ProCraft KR2500
3 465 ₴
- В наличии
- Код: 825
Дискова пилка Pro Craft KR2500 з функцією кріплення на стаціонар використовується для поздовжнього, поперечного, прямого різу і деревообробки. Це необхідно пристосування в майстернях, а також для ремонту та домашньої роботи.
Завдяки відповідній конструкції та профілю, це дуже зручно та точно. Пила оснащена електродвигуном 2500 Вт і пилкою діаметром 200 мм. Максимальна глибина різання діаметром диска становить 60 мм. Корпус двигуна виконаний з високоміцних, твердих пластмас, стійких до механічних пошкоджень та зношування. Основний захисний кожух і нижня основа є металом.
особливості:
Пила відповідає високим вимогам безпеки.
Циркулярка обладнана елементами, які дозволяють його прикріплювати до столу і можливість різання під кутом 45°.
Висока потужність двигуна 2500 Вт.
Високий крутний момент 5500 об/хв для швидкого і точного різання.
Пристрій має додаткову рукоятку.
Характеристики:
Харчування – 230 В ~ 50 Гц.
Потужність – 2500 Вт.
Оборот – 5500 об/хв.
Розміри диска – 200 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Возможность стационарного крепления | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Параллельный упор | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Защитный кожух | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Потребляемая мощность | 2500 |
- Цена: 3 465 ₴






