
Бензиновий електрогенератор AL-FA ALGG20 2,5 W
22 500 ₴
- В наличии
- Код: 456546
Опис
Нове покоління генераторів AL-FA. Генераторна установка ALGG20 230V/380V – інноваційна конструкція розроблена американськими фахівцями, перевірена технологія заснована на багаторічному досвіді та думці професіоналів, компактна та мобільна конструкція, простота експлуатації, зручність транспортування та зберігання.
Електрогенератор ALGG20 являє собою високоякісний компактний пристрій, призначений для вироблення змінного струму напругою 230 В і 12 В. Агрегат був поміщений у міцний сталевий кожух, що додатково захищає головні елементи конструкції. Міцні матеріали, використані при виготовленні пристрою, забезпечують його довгу та безвідмовну роботу.
Генератор оснащений економічним 4-тактним двигуном OHV - повітряного охолодження, запускається ручним знімачом. Великі колеса і складні ручки істотно впливають на його мобільність і полегшують транспортування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Максимальна потужність: 2.5 W
Двигун: OHV, одноциліндровий, 4-тактний
Потужність двигуна: 2,0 кВт
Робочий об'єм: 196 (см3)
Вихідні розетки: 1 х 380 В, 2 х 230 В, 1 х 12 В
Регулятор напруги AVR: вбудований AVR
Запуск: ручний стартер
Місткість паливного бака: 13 л
Місткість масляного бака: близько 1,1 л
Тип масла, що рекомендується: 10-30SE або аналогічний
Час безперервної роботи: до 8 годин
Витрата палива: до 2,7 л/год (залежно від навантаження)
Розміри: 66x56x43см
В КОМПЛЕКТІ:
Роз'єм живлення
Ключ
Інструкція
Є в наявності
Ціна:
33 000 грн.
З ПДВ: 33 000 грн.
Хочу дешевше
Бонуси:?
1 650 грн.
У кошикКупити в кредит
Купити за 1 клiк
У вибранеПорівнятиПоділитися
Варіанти розстрочки:
Миттєва розстрочка від ПриватБанк Покупка частинами від ПриватБанк Оплата частинами від Monobank
Доставка
Самовивіз: Безкоштовно
Кур'єром: За тарифами перевізника
Нова Пошта: від 2 000 грн безкоштовно
Оплата
Оплата готівкою при отриманні
Оплата на картку ПриватБанк / MonoBank
Онлайн-оплата карткою VISA / MasterCard
Безготівковий розрахунок (з ПДВ та без)
Гарантія
365 днів
Обмін/повернення
до 14 днів
Основні характеристики
Час автономної роботи
до 8 годин
Двигун
OHV, одноциліндровий, 4-тактний
Максимальна потужність двигуна
2,0 кВт
Номінальна потужність, кВт
1 х 380 В, 2 х 230 В, 1 х 12 В
Регулятор напруги AVR
вбудований AVR
Система пуску
Ручний стартер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Al-Fa |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 52 кг |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 2800 Вт |
| Максимальная мощность | 3000 Вт |
| Старт | Электро и ручной |
| Тип двигателя | 4-х тактный одноцилиндровый |
| Топливо | Бензин |
- Цена: 22 500 ₴










